3 Nisan 2011

Eczacıbaşı Vitra 1 - 3 Fenerbahçe Acıbadem

Final Four´dan sonra gördügüm kadarıyla bazı kesimlerden tarafından Sarı Meleklerimizin maçlarına cok rağbet olmuyor...

Bugün de Pesaro maçından beri oynayan ve çokta güzel oynayan kadro sahadaydı.. 2-3 haftadır güzel top oynadıgımızı düşünüyorum zaten..

Yenilgilerde ve başarısızlıklarda top yekün eleştiri yapanların bu voleybolu da çıkıp alkışlamamaları üzücü..

İlk seti kaybettikten sonra da olası bir eleştiri bombardımanın ucundan döndük sayılır..

Gelelim maça.. İlk sette Liuba plaseleri sinir etkisiz yapsada Nati ve Sedanın da ona eşlik ederek pek varlık gösterememesine ragmen zaman zaman 2-3 sayılık farklarda yakalasak ilk seti set sonlarına dogru yaptıgımız hatalarla kaybettik..

2. sete de ilk setteki gibi konsantre ve hızlı basladık nitekim belli kısımlarda yakaladıgımız farkla beraber hücumcularımızın kıpırdanması ve etkili servis atmaya baslamamızla beraber bu seti ve 3.seti kazandık.. ve 2-1 öne geçmeyi başardık..

4.sette benzer şekilde karsılıklı sayılarla basladı.. Daha sonra manset hatalarımızdan kaynaklanan sayılarla Eczacıbasi öne geçsede 11-11 tekrar geri yakalamayı başardık..

Bu bölümden sonra maalesef maçı izleyemedim bir işim cıktı.. Ama telefonuma gelen mesajla cok sevindim oradan macı cevirmeyi basarmısız..

Tebrikler Sarı Melekler..

Bireysel olarak 2-3 maçtır Naz ve Seda harika oynuyor.. Naz bu maçta da etkili servisler attı.. Sene basında kendisini eleştirenleri‚yerden yere vuranları su an överken de görmek isteriz Neyse..

Bugün son maçların ve bizim bekledigimiz Seda bugün bence tututku... Bugün sahada Skowronska´yı aramadım değil.. Keşke bugün Liuba´nın yerine Skowronska oynasa dedim maç içersinde..

Nihan´ımızı unutmak olmaz... Yine servislerindeki aceleri bu galibiyetin kaymak tadında bıraktıgı sayılardı.. Teşekkürler Nihan...

Liderligi devraldık ama liderligi garantiledik sayılmaz.. Gençler liginden % 5 puan eklenecek..

Take One Mitutes To Share This Post


​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

0 Yorum:

Yorum Gönder