20 Eylül 2010

Sarı Melekler Sezonu Açtı


Fenerbahçe Acıbadem 2010-2011 sezonu için hazırlıklarına yaptığı antrenman ile başladı.

Fenerbahçe Lefter Küçükandonyadis Tesisleri’nde akşam saatlerinde bir araya gelen takımımız, ilk çalışmasını Milli Takımlarda bulunan oyuncularından yoksun yaptı.
Voleybolcularımız, Brezilya Bayan Milli Takımı’nı da çalıştıran Ze Roberto lakaplı José Roberto Lages Guimarães’in Milli Takım’da olması nedeniyle yardımcı antrenör Kamil Söz yönetiminde çalıştı.

Yaklaşık 2 saat süren antrenmanda oyuncular ilk etapta açık havada stretching çalışması yaptı. Ardından koşu çalışması yapan bayan voleybolcularımız, son bir saatlik periyotta ise kondüsyon progamları uyguladılar.

Fenerbahçe Acıbadem’de yeni transferler, Kasia Skowronska, Zülfiye Gündoğdu ve Yağmur Koçyiğit takımla ilk antrenmanına çıkarken, Milli Takımlarda bulunan Eda Erdem, Seda Tokatlıoğlu, Naz Aydemir ve yabancı oyuncular Luibov Chachkova, Cristiane Fürst ile Fofao antrenmanda yer almayan isimler oldular.

Fenerbahçe Acıbadem’de eksik oyuncuların kasım ayının ortasında takıma katılacakları belirtildi.Take One Mitutes To Share This Post


​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

1 yorum: